Dr.Kraut для домашнього догляду

Оптимальний догляд за шкірою обличчя вдома

made in italy

Склад лінії Dr.Kraut для домашнього догляду

З кожним роком все більше людей ставиться уважніше та відповідальніше догляду за шкірою обличчя. Тепер вже недостатньо мати в арсеналі один універсальний крем для обличчя та гель для вмивання. Щоб забезпечити повноцінний догляд і дати всі необхідні речовини, потрібно постійно використовувати не один і не два засоби.

Багато хто віддає перевагу косметиці з так званого масмаркету переважно через її дешевизну та доступність у продажу. Але професійна косметика завойовує все більше шанувальників, тих, хто вважає, що догляд за шкірою обличчя – процес, що потребує якісних та діючих засобів.

Почати варто, мабуть, із того, що шкіра кожного з нас індивідуальна. У когось жирна і проблемна, хтось — володар сухої та тонкої шкіри, інші помічають перші ознаки старіння в молодому віці або борються з постійними роздратуваннями. Природно, і догляд має бути абсолютно різним, але однозначно якісним і професійним. Сьогодні підібрати та купити професійну косметику досить просто, потрібно лише точно знати, що саме шукаєш.

Вже сьогодні лінія Dr.Kraut для домашнього догляду професійно представлена ​​за 6 основними напрямками:

Лидеры продаж в линии Dr.Kraut для домашнего ухода

При складанні списку косметики та щоденного ритуалу для шкіри косметолог враховує 3 кроки:

  • Очищення
  • Тонізація
  • Зволоження та живлення

Каталог Dr.Kraut

Дізнайтеся детально про препарати лінії та протоколи застосування з каталогу.

Каталог оновлено 18.06.2021

Лінії Dr.Kraut

Консультація

Сьогодні компанія співпрацює з дилерами, а також фахівцями індустрії краси, салонами краси та клініками. Ви завжди зможете отримати професійну консультацію.