Ми високо цінуємо конфіденційність особистої інформації наших користувачів. Використовуючи в роботі з Інтернет-ресурсами всі доступні можливості мережі, ви можете бути абсолютно спокійні щодо збереження особистої інформації.

Дані, які користувачі надають під час заповнення реєстраційної форми або під час інших маніпуляцій, застосовуються лише в обумовлених у «Злагоді з розсилкою» випадках. Переважно особиста інформація використовується з метою підготовки спеціальних Продуктів та Послуг. Також у угоді є пункти, які обумовлюють особливі випадки, коли якісь дані можуть бути передані третім особам.

Дані, необхідні для сайту

Ім’я та Телефон. Таким чином, користувач добровільно погоджується на отримання листів чи дзвінків від «Dr.Kraut Росія».

Ціль збору особистої інформації.

Є два моменти для чого використовується інформація про користувача — це надсилання йому на електронну пошту листів розсилки або дзвінок менеджера компанії з метою подальшої співпраці. Ім’я, яке вказується в реєстраційній формі, потрібне для особистого звернення. У листі від компанії ви будете отримувати інформацію про тренінги, цікаві факти та пропозиції.

Вся надана інформація не передається третім особам. Винятком із правила можливо лише виконання вимог законодавства. Особисті дані користувачів зберігаються у базах даних хостингу ukraine.com.ua, де вся інформація захищена та може використовуватись лише у зазначених Угодою випадках.

За користувачем залишається право відмовитись від розсилки. Тоді його ім’я та телефон буде автоматично вилучено з бази даних. Для цього достатньо лише одного кліку миші на відповідному пункті, який є у кожному отриманому листі.

Як відбувається використання особистих даних

Сайт drkraut.ru використовує Cookies та інформацію про користувачів сервісу Google Analytics.

З їхньою допомогою відбувається збір даних про переміщення відвідувачів по сайту. Такий контроль дає можливість покращувати та вдосконалювати роботу ресурсу. Даний підхід дозволяє краще орієнтуватися на переваги відвідувачів і створювати цікавий для користувачів контент.

У налаштуваннях кожного браузера можна заборонити надсилання Cookies або вказати на необхідність підтвердження кожного надсилання. Ці дії, звичайно, збережуть вас від поширення інформації про ваші переміщення в мережі, але деякі сайти і можливості будуть недоступні

Захист персональних даних

Для забезпечення конфіденційності інформації про користувачів ми вживаємо різноманітних заходів безпеки, у тому числі адміністративних, управлінських та технічних. Відповідно до міжнародних стандартів контролю, ми не тільки збираємо дані, але й несемо повну відповідальність за їх збереження. Кожен співробітник нашої компанії усвідомлює всю важливість дотримання необхідних заходів контролю, а також норм та вказівок, ухвалених у Угоді.

Але, незважаючи на високі рівень забезпечення збереження ваших персональних даних, користувачеві також потрібно дотримуватися певних правил. Працюючи в Інтернеті, будьте обережні та не розповсюджуйте свої особисті дані.

Наші розробники роблять все можливе, щоб запобігти можливості витоку інформації, необґрунтованого використання та зміни персональних даних. Але 100% гарантії не може надати жоден інтернет-сервіс, оскільки від незаконного злому системи не застраховано ніхто. Хакерська атака може створити умови отримання даних іншими людьми.

Якщо певні пункти політики конфіденційності змінюватимуться, то всі користувачі отримають повідомлення про ці зміни на свою електронну пошту. Для з’ясування будь-яких питань безпосередньо з адміністрацією сайту, можна надіслати листа за адресою drkraut.ru@gmail.com